O mnie

Nazywam się Adam Noskowski. Z wykształcenia jestem inżynierem logistyki. Od lat pracuję w zawodzie i się w nim spełniam. Kiedy z żoną zaczęliśmy zastanawiać się nad zakupem domu jednorodzinnego zwróciłem uwagę na oferowane przez państwo formy wsparcia. Dla mnie i mojej rodziny stało się ono przepustką do własnych „czterech kątów”. Poprzez swój blog pragnę także i innym ułatwić spełnienie marzeń. Jest to moja pasja i cel. Nie musimy bać się tego co nowe. Skorzystanie z dotacji pozwala zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dla mnie to kwota niebagatelna. Jeżeli i Wy tak uważacie zaglądajcie tu koniecznie. W swoich artykułach postaram się dokładnie wytłumaczyć wszystkie zawiłości współczesnego rynku nieruchomości. Zapraszam do zadawania pytań. Postaram się rzetelnie odpowiedzieć na wszystkie. Może staną się one inspiracją dla kolejnych publikacji… Z chęcią podzielę się moją wiedzą. Świadomość choć jednej spełnionej dzięki moim wskazówkom osoby jest dla mnie największą satysfakcją i nagrodą. Odbierając tak pozytywne sygnały wiem, że warto tworzyć.

To ja 🙂

Poza pracą, blogiem i przede wszystkim rodziną, kocham także sport. Moją wielką namiętnością jest wspinaczka górska. W swoim życiu zdobyłem już kilka szczytów. Uwielbiam również biegać i mam zamiar ciągle podnosić swoje życiowe rekordy. Jak widać nie znoszę siedzieć bezczynnie i zawsze gdzieś mnie nosi. Jestem człowiekiem aktywnym, żądnym nowych wyzwań. Nie boję się problemów i staram się stawiać im czoła (chodź nie zawsze jest lekko). Jeżeli polegnę zawsze mogę liczyć na pomoc żony i dzieci.

Ciekawość świata sprawia, że jestem na bieżąco ze wszystkimi nowinkami. Lubię zagłębiać się w problemy ekonomiczne i finansowe. Rozwiązania jakie daje nam współczesny świat pozwalają na dokonywanie rzeczy kiedyś zupełnie nieosiągalnych.

Mimo tak licznych pasji, na które przeznaczam część swoich środków potrafię oszczędzać. Co więcej jestem zagorzałym zwolennikiem odkładania na czarną godzinę lub spełnianie marzeń.

Życzę miłej lektury i powodzenia w zdobywaniu swojego własnego „M”. Spełniłem swoje marzenie, Tobie też może się udać!